top of page

Steadfast Dance Group

Public·177 SDC Family

FC Hermannstadt vs Sepsi OSK în direct online 21 decembrie 2023 Sport

acum 1 zi — Fotbal: Sepsi OSK Sfântu Gheorghe a învins-o pe CFR Cluj (2-1) în ... FC Hermannstadt, în Superligă. acum 6 ani. Laurenţiu Lică, desemnat cel ...

Dacă aş fi răutăcios, dar nu sunt, aş spune că înţeleg preţul mai mare plătit de FCSB. Olaru, omul meu. Întotdeauna l-am plăcut, ca mijlocaş. Fotbalist total din punctul meu de vedere. Mijlocaşul pe care ţi-l doreşti într-o echipă. Face şi efort, ştie şi cu mingea, dă şi goluri, intră şi în clinciuri, e implicat sută la sută într-un meci”, a apus Sorin Cârțu, potrivit Fanatik. Citește și: Harry Kane deja scrie istorie în campionatul Germaniei! Ce performanță a reușit fotbalistul englez de la Bayern Munchen? Baba Alhassan este una dintre noile achiziții ale lui Gigi Becali din ultima perioadă[Sursa foto: Instagram Superliga Romania] Citește și: Andrea Mandorlini, discurs plin de neîncredere după eșecul cu Sepsi OSK! Basarab Panduru dă de pământ cu CFR Cluj Mihai Stoica a răspuns acuzațiilor de „blat” ale lui Sorin Cârțu Mihai Stoica, managerul general al celor de la FCSB, a răspuns clar și sincer, lăsând de înțeles că doar cei care au experiență în astfel de lucruri pot face acuzații de genul. Mihai Stoica a răspuns la acuzațiile grave de „blat” ale lui Sorin Cârțu: „El este analist la o emisiune, nu mai are nicio legătură”Sorin Cârțu, fostul președinte al celor de la Universitatea Craiova, a insinuat că FCSB ar fi plătit bani în plus la transferul lui Baba Alhassan pentru ca FC Hermannstadt să nu o încurce în meciul direct. 000 de euro. Sorin Cârțu, acuzații de „blat” la adresa FCSB-ului „Nu ştiu ce să spun. Aşa, dacă aş fi răutăcios, m-am uitat aseară la meci, cum a jucat FCSB, îmi explic acum preţul lui Baba Alhassan. Eu ştiu că nouă, când am vrut să-l luăm la vremea respectivă, ni l-au propus la vreo 300-400 de mii de euro. Noi am vrut să dăm banii ăia. A mai fost o discuţie anul trecut, ni-l dădeau cu 400 de mii de euro. Victorie categorică pentru FCSB, 3-0 cu FC Hermannstadt, în SuperligăFCSB a învins-o fără emoții pe FC Hermannstadt, cu scorul de 3-0 (2-0), sâmbătă seara, pe Arena Naţională din Capitală, într-un meci din etapa a 20-a a Superligii, scrie Agerpres. FCSB-FC Hermannstadt FOTO: FCSBOfficial/Facebook Darius Olaru a marcat două goluri (22, 45), primul cu un şut din voleu, iar al doilea cu un şut din marginea careului. Florinel Coman (57) a închis tabela după mai puţin de o oră de joc. FCSB şi-a consolidat poziţia de lider după acestă victorie. Sibienii au reușit să obţină un singur punct în ultimele două deplasări. Fostul președinte al celor de la Universitatea Craiova a lăsat de înțeles că victoria „roș-albaștrilor” ar avea legătură cu banii plătiți în plus de Gigi Becali pentru Baba Alhassan și mai puțin cu strategia bună de joc a tehnicianului Elias Charalambous. Sorin Cârțu a mai declarat că victoria clară a liderului FCSB l-a făcut să realizeze de fapt de ce pe vicecampioană a costat-o 700. 000 de euro un jucător care ar fi putut fi cedat Universității Craiova pentru 400. Blat înseamnă când sunt plătit să mă dau la o parte. Dacă am o simpatie pentru o echipă și joc cu frâna trasă e altceva, nu blat. E altceva, chiar dacă oricum nu e normal. Dacă ieri era ceva, băgau și ei la altă echipă. Gata, detector de minciuni pentru toți cei implicați. Lui Bălgrădean, Marian Copilu i-a zis nu le spune că ai semnat. Și a greșit flagrant la un gol. Singura dată în viața mea în care am înregistrat pe cineva. L-am adus când se plimba pe stradă. (fotbal@@) Universitatea Craiova vs Poli Iași în direct 2022 acum 5 zile — 2023 — 30: Universitatea Craiova – Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Duminică, 17 septembrie Ora 17. 00: FC Hermannstadt – FC Voluntari Ora 19. Oamenii sunt puternici în spatele tastaturii, dar mare atenție la folositul datelor personale". Dorian Popa s-a enervat la culme după ce și-a văzut buletinul pe internet- radioimpuls. ro Poate unii care au experiență la chestii de genul ăsta spun că au pus 200. 000 în plus. Dar unii trebuie să spună să se dea la o parte. Jucătorii trebuiau să știe, nu? Eu zic ca nu mai sunt blaturi în fotbalul românesc. Înainte se făceau. [[[Curent!!]@@]] Sepsi vs Hermannstadt în direct 21 august 2023 Hermannstadt - Sepsi OSK 2-2! Video Online etapa 10 din play-out-ul Ligii 1. Leo Grozavu, antrenament excelent pentru finala Cupei cu FCSB | FOTO & VIDEOPartida ...

About

Welcome to the Steadfast Dance Family Group Chat! Join the c...

SDC Family

• Sarah Lozano
  • Sawyer Lost
    Sawyer Lost
  • Lucien St-Laurent
    Lucien St-Laurent
  • Mason Martinez
    Mason Martinez
  • George Murphy
    George Murphy
bottom of page