Steadfast Dance Group

Public·183 SDC Family

(ФУДБАЛ!!) Нови Пазар Спартак uživo online 21/12/2023

Слобода Чачак 94 uživo 2022 27/10/2023 Gornji Milanovac: Zaj pre 1 dana ... Спартак uživo prenos 2022 1 мај 2023 Војводина Нови Пазар uživo... Бјелица ..

[СПОРТ<<<] ИМТ Нови Београд Спартак utakmice uživo 24 ИМТ Нови Београд Црвена звезда utakmice uživo 28 октобар 2023 pre 2 sata — Fudbaleri Crvene zvezde gostuju IMT-u u utakmici Superlige posle poraza u Ligi . [ГЛЕДАМ ТВ@@] Нови Пазар Војводина prenos 7 октобар 7. 10. 2023. — ТСК Младост uživo online 18. [Гледајте уживо] Спартак Војводина uživo online 16/09/2023 5 16. — uživo prenos 2022 Radnicki Nis[[СТРЕАМИНГ> ... минут - Ружне сцене у Хумској, публика са Истока гађа Хванга који покушава да изведе корнер. 26. минут - Звезда постиже гол, али млади Мијатовић је био у офсајду. 30. минут - Шут Катаиа, лопта погађа једног играча Партизана, мења правац, али Јовановић добро реагује. 31. минут - Две велике прилике за Звезду после корнера, са гол линије црно-бели два пута склањају лопту, прво голман Јовановић, потом и капитен Марковић. 33. минут - Центаршут Хванга са леве стране, Катаи је покушао главом, лопта одлази преко гола. Novi Pazar rezultati uživo, rezultati, raspored, Novi Pazar - Spartak Subotica uživo | Nogomet, SrbijaPOMOĆ: Vi ste na Novi Pazar rezultati stranici u sekciji Nogomet/Srbija. Rezultati. com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice (strijelci, crveni kartoni, usporedbu tečajeva... ) za ekipu Novi Pazar. Osim rezultata za ekipu Novi Pazar, možete pratiti preko 1000 nogometnih natjecanja iz više od 90 zemalja diljem svijeta na Rezultati. [СПОРТ===] Београд Спартак uživo 13 децембар 2023 пре 8 дана — Београд Спартак uživo online 13 децембар 2023 - RentME пре 10 сати — Нови Пазар Здравље uživo prenos 2022 28. 2023 пре 6 дана — Спартак ... 17. минут - Нови ударац Натха, овога пута са ивице казненог простора, лопта одлази тик поред стативе. 18. минут - Најбоља шанса у досадашењм току меча, центаршут Калулуа и добра рекација Глазера испред Салдање. 21. минут - Прва велика прилика за госте. Феноменалан шут Мијатовића и још боља реакција Јовановића који је лопту проследио у корнер. 25. ИМТ Нови Београд Младост uživo online 11 новембар 2023 FK IMT Beograd FK Mladost Lučani резултати уживо (и онлајн видео пренос утакмице уживо - live stream) почиње 11. нов 2023. у 16:00 GMT у Mozzart Bet . минуту. Велику шансу за изједначење пропустио је Александар Катаи, који је у 90+8. минуту главом са четири метра шутирао преко гола. Партизан је овом победом прекинуо низ од девет дербија без тријумфа, у којима је Звезда била боља три пута, уз шест ремија, док су црвено-бели наставили пост у Хумској, где су последњи пут славили 2016. године. Дерби у Хумској одигран је пред око15. 000 гледалаца, а јужна трибина била је празна због бојкота најватренијих присталица црно-белих. ТОК МЕЧА: Партизан - Црвена звезда, састави (ФОТО: ФК Партизан) pic. Ендиаје), Спајић, Драговић, Родић, Мијаиловић (од 46. Канга), Хванг (од 59. Красо), Букари, Катаи, Олајинка (од 46. Лучић), Мијатовић. Фудбалери Партизана савладали су Црвену звезду 2:1 (1:0) у 171. вечитом дербију и одлазе на зимску паузу са лидерске позиције. Црно-бели су тријумфом у заосталом мечу деветог кола Суперлиге дошли до 47 бодова, један више од вечитог ривала, за незваничну титулу јесењег шампиона. 34. минут - Шут Мијатовића и нова одбрана Јовановића. 36. минут - Катаи је одлично упослио Букарија који је шутирао искоса са десне стране, лопта одлази поред стативе. 37. минут - Родић је оборио Стојковића у казненом простору, судија је показао на корнер, али је реаговала ВАР соба и тражила од арбитра да погледа снимак. Након прегледавања ситуације оправдано је досуђен пенал. 41. минут - ГООООООООЛ!???????? Goal: Bibars Natcho | FK Partizan 1-0 FK Crvena zvezdapic. com/HiLxucZNp8 — FootColic ⚽️ (@FootColic) December 20, 2023 Глазер у једну, лопта у другу страну, рутински погодак Натха са беле тачке. минут - Одличан шут Канге из слободњака и још боља одбрана Јовановића. 81. минут - Лепа акција Захида и Николића и лоша реализација нападача црно-белих. 85. минут - Поново је Мијатовић погодио, али опет је био у офсајду. 87. минут - Невероватан промашај Николића. Испоставило се да је био офсајд. Играће се седам минута у судијској надокнади. 90+8. [Гледам ТВ>>>] Спартак Чачак uživo prenos 8 децембар 2023 Слобода Чачак 94 uživo 2022 27/10/2023 Gornji Milanovac: Zaj pre 1 dana Спартак uživo prenos 2022 1 мај 2023 Војводина Нови Пазар uživo... Бјелица .. FK Novi Pazar - FK Spartak Subotica резултат уживо FK Novi Pazar FK Spartak Subotica резултати уживо (и онлајн видео пренос утакмице уживо - live stream) почиње 21. дец 2023. у 14:00 GMT у Mozzart Bet ... twitter. com/xXEADQHCMo — Sportski žurnal (@Sportski_Zurnal) December 20, 2023 Прво полувреме 4. минут - Први корнер на мечу за црно-беле. Глазер је сигурно реаговао после центаршута Антића. 9. минут - После центаршута Натха Глазер боксује лопту, Белић је налетео на њу, опробао је ударац, али није био прецизан. 15. минут - Сјајан продор Натха по десној страни и ударац из угла, Глазер добро постављен брани ударац Израелца. Стрелци за екипу Игора Дуљаја били су Бибрас Натхо из пенала у 41, након реакције из ВАР собе после прекршаја Милана Родића над Аранђелом Стојковићем и Матеус Салдања у 66. минуту. Једини гол за црвено-беле постигао је резервиста Шериф Ендиаје у 71. минуту. Са друге стране, ВАР је два пута оправдано поништио поготке Јована Мијатовића због офсајда, у 26. и 85. 57. минут - Нова контра домаћих и маестрална реакција Драговића који је испред Захида лопту послао у корнер. 59. минут - Центаршут Букарија и покушај главом Мијатовића, лопта одлази преко гола. 62. минут - Катаи се нашао у солидној прилици, али је јако лоше шутирао. 66. минут - ГООООООООЛ! Грешку играча Звезде искористио је Партизан да дуплира предност. Захид је маестрално асистирао, Сладања још боље реаговао и погодио за 2:0.???????? Goal: Matheus Saldanha | FK Partizan 2-0 FK Crvena zvezdapic. com/soON7n5b9K 68. минут - Две велике шансе за Звезду, прво је ударац Катаиа одбранио Јовановић, а потом је изблокиран Канга. 71. минут - ГООООООООЛ!???????? Goal: Aleksandar Katai | FK Partizan 2-1 FK Crvena zvezdapic. com/FEyuFBxj7Y Сјајан продор по десној страни Букарија и гол Ендиаја, Јовановић је покушао да одбрани, али мрежа се затресла. 79. Друго полувреме: 46. минут - Двострука измена код гостију, Канга и Лучић су у игри, Мијаиловић и Олајинка су изашли. 47. минут - Бакљада на северној трибини због које је меч на кратко прекинут. 54. минут - Лепа финта и шут Хванга, Јовановић одлично постављен. 56. минут - Лепа акција Партизана, Калулу је повукао, упосли Салдању, овај је оставио лопту за Захида који је одлично шутирао са 17 метара, лопта одлази тик поред стативе. ПАРТИЗАН ЈЕСЕЊИ ШАМПИОН: Натхо и Салдања матирали Звезду (ВИДЕО)ПАРТИЗАН – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:1 (1:0) Стрелци: 1:0 - Натхо у 41, 2:0 - Салдања у 66, 71. минут - Ендиаје у 71. минуту. Београд – Стадион: Партизана. Гледалаца: око 15. 000. Судија: Ненад Минаковић. Жути картон: Николић, Јовановић (Партизан), Мијатовић (Ц. Звезда). ПАРТИЗАН: Јовановић, Стојковић, Илић, Марковић, Антић, Стјепановић, Белић, Натхо (од 69. Северина), Захид, Калулу (од 79. Николић), Салдања (од 89. Шћекић) ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Глазер, Недељковић (од 65. [[[ЛИВЕ СТРЕАМ]]^] Нови Пазар Тамиш prenos 13 12. 12. 2023. — Нови Пазар Здравље uživo prenos 2022 28. 2023 пре 6 дана — Спартак Cлoгa uživo... KLS početna - AdmiralBet KLS 4. — Vojvodina Novi Sad. Zlatibor ... SITKA Collection | Salt Legacy 1. 3. 2023. — Спартак Нови Пазар utakmice 22 новембар 2023 Телевизија уживо 1. 3. 2023. — Fudbaleri Spartaka su u Subotici uspeli da konačno pobede i svoj ...