top of page

Steadfast Dance Group

Public·169 SDC Family

CFR Cluj vs U Cluj în direct 2022 21/12/2023 Sport

LIVE & RECOMANDĂRI. ACUM LIVE. Inter Milano. Vs. Bologna · ACUM LIVE. PSG. Vs ... CFR Cluj - U Cluj. 20:00. Prima News, Proiect de țară: România, cu Costi Mocanu ...

CFR Călători pagina oficială. Mersul trenurilor. Bilete online CM 2022; Conference League. Superliga. Liga II. Grupa A; Cup Final Stage. Premier U Cluj CFR Cluj U Cluj 21 DEC 19:45 - - · LaLiga Real Betis Girona Real ... PrimaPlay.ro CFR 1907 Cluj (E2) ; Universitatea Cluj. 2 - 1. FC Voluntari ; Romania - Liga 1 Etapa 21 ; 17.12.2022. SUPERLIGA - Vedetele etapei a 20-a Deţinătorii drepturilor tv şi Liga Profesionistă de Fotbal desemnează la finalul fiecărui meci cel mai bun jucător. Iată care au fost fotbaliştii evidenţiaţi în partidele... Avancronică 19 December, 2023 Poli Iaşi – FCSB. Casa închisă în Copou Poli Iaşi - FCSB, marți, 19 decembrie – ora 20. 30 Cele două echipe s-au mai întâlnit în principala competiţie internă de 19 ori, de patru ori s-au impus ieşenii, de 11 or... „Suntem în unor jocuri importante și pentru faptul că jucăm cu rivalii noștri, CFR Cluj, care sunt din punctul meu de vedere cea mai bună echipă din campionat. În ultimii cinci ani au dominat fotbalul din România. Merită felicitări pentru asta și sunt pe un drum bun, se pot califica în primăvara europeană, dar mă interesează mai puțin planurile lor. Ne interesează foarte mult și meciul de mâine, chiar dacă este altă competiție, este Cupa României. Avem trei meciuri de disputat și în primul, cel de mâine, ne dorim să câștigăm. Tușierul ridică fanionul, iar arbitrul întoarce faza. Thiam primește o pasă excelentă în careu, face o piruetă, scapă de adversar și șutează puternic, însă lovitura trece pe lângă poartă. Sava nu are nevoie să intervină. CFR răsuflă ușurată. În următorul meci, Petrolul Ploiești se va întâlni pe Stadionul "Ilie Oană" luni, 24 octombrie, de la ora 18:15, cu FC Argeș în Superligă. Fulop ridică privirea, își numără pașii și trimite o "bombă" spre poarta lui Sava, însă șutul trece mult peste poartă. UTA – Universitatea. Pentru sărbători cât mai liniștite UTA Arad - Universitatea Craiova, miercuri, 20 decembrie – ora 17. 30 De la revenirea arădenilor pe prima scenă din 2020, cele două echipe s-au mai întâlnit de şapte ori î... Știri 19 December, 2023 SUPERLIGA - Echipa etapei a 20-a Liga Profesionistă de Fotbal prezintă la finalul fiecărei runde cel mai bun unsprezece. Iată cum arată echipa ideală a etapei a 20-a: PORTAR Horaţiu Moldovan (FC Rapid 19... Horaţiu Moldovan s-a dezlănţuit! Anunţ clar după egalul cu Farul: 'Nu am mai bătut de 7-8 meciuri' + Ce spune despre plecarea de la Rapid - SportbullHoraţiu Moldovan s-a dezlănţuit! Anunţ clar după egalul cu Farul. Rapid nu mai bate pe nimeni de 7-8 meciuri şi se îndepărtează de obiectivul impus de către conducere. S-a terminat Farul-Rapid 0-0 şi giuleştenii ar putea să cadă pe locul 4 dacă CFR Cluj va învinge pe U Cluj. Horaţiu Moldovan este mulţumit cu egalul în faţa echipei lui Gică Hagi. Speră însă să îşi revină echipa în primele meciuri din 2024. Horaţiu Moldovan s-a dezlănţuit! „Cred că e un rezultat echitabil. am avut ocaziile noastre. Am întâlnit o echipă foarte bună, campioana României. Jos pălăria pentru Gică Hagi şi pentru ce face aici. Cred că trecem printr-un moment greu. Nu am mai bătut de 7-8 meciuri. Le cerem scuze fanilor. Ne pregătim foarte bine şi la finalul campionatului ne vom bucura”, a spus Horaţiu Moldovan, la finalul meciului, în direct la Digi Sport. Mai mult, Horaţiu Moldovan crede că odată cu înjumătăţirea punctelor Rapid se poate bate la locurile fruntaşe. Recunoaştă că va pleca de la echipă dacă îi vine o ofertă din străinătate. Liga Profesionistă de Fotbal acum 3 ore — În meciul din tur, disputat pe 5 octombrie, în etapa a 5-a, CFR Cluj s-a impus pe teren propriu în faţa celor de la Sepsi, cu 3-0, ... CFR Cluj răsuflă ușurată, echipa lui Dan Petrescu rămâne la conducere. GOOOOOOOL CFR Cluj! Bîrligea deschide scorul într-un debut "de vis" pentru echipa lui Dan Petrescu. Apărarea Universității, lăsată mască. 0-1 Arbitrul fluieră startul meciului. Echipele de start! U Cluj: Gorcea - Vlădoiu, Ilie, Pițian, Briceag - Pires, G. Simion, Remacle -Fulop, Bălan, Thiam; CFR Cluj: Sava - Bălan, Burcă, Billong, Brucic - Cvek, Bordeianu - Jose Gomes, Mistrati, Bîrligea - Buș. Este pentru prima oară în ultimii șapte ani când cele două mari rivale se întâlnesc în Liga 1. Ultimul meci direct a fost în 2015, pe Cluj Arena. Atunci, Universitatea a câștigat prin golul marcat de Vlad Morar. La finalul acelui sezon, U Cluj a retrogradat în eșalonul secund. A urmat desființarea clubului și un nou ”drum” din Liga 4. Liga Profesionistă de FotbalComunicat de presă 20 December, 2023 Decizii ale CNSL din cadrul FRF – 20. 12. 2023 Întrunită miercuri, 20 decembrie 2023, Camera Națională pentru Soluționarea Litigiilor din cadrul FRF a luat următoarele hotărâri: LICĂ VIOREL ȘTEFAN vs. CSM POLITEHNICA... Avancronică 20 December, 2023 Farul – Rapid. Spectacol garantat la meciul 2000 Farul Constanța – FC Rapid 1923, miercuri, 20 decembrie – ora 20. 30 De la revenirea giuleştenilor pe prima scenă din 2021, cele două echipe s-au mai întânit în principala... Acum, derby-ul Clujului le găsește pe cele două echipe în grupa de Cupa României, urmând ca în weekend să se întâlnească din nou, tot pe Cluj Arena, în campionat. „În Cupă vom folosi două echipe diferite. Noi avem două competiţii care ne interesează: campionatul şi cupele europene. În Cupa României vom folosi alţi jucători, îi vom odihni pe titularii obişnuiţi”, a spus Dan Petrescu, după meciul cu Sepsi din campionat. 'U' Cluj - CFR 1-1 | Elevii lui Dan Petrescu n-au reușit să-i învingă pe băieții lui Eugen Neagoe. Derby della Cluj-Napoca, încheiat la egalitate | Sport. roUniversitatea Cluj și CFR și-au "strâns" mâinile și au încheiat la egalitate jocul din grupele Cupei României. Live text: Universitatea Cluj - CFR Cluj Data publicarii: Joi 20 Octombrie 2022, 22:35 Data actualizarii: Joi 20 Octombrie 2022, 22:59 Universitatea Cluj Roger (A. CFR Cluj — U Cluj: ponturi pariuri 21 decembrie 2023 YouTube YouTube 14:12 YouTube Prima Sport 21 aug. 2023 21 aug. 2023

About

Welcome to the Steadfast Dance Family Group Chat! Join the c...

SDC Family

bottom of page