top of page

Steadfast Dance Group

Public·187 SDC Family

(ОНЛИНЕ>) Нови Пазар Спартак uživo prenos 21 децембар 2023

пре 5 дана — 10. — Usluga Spartak Subotica rezultati se ažurira u stvarnom vremenu. Нови Пазар Војводина uživo prenos 2022 10/11/2023 пре 1 дана — Cлoгa ...

Нови Пазар Радник Сурдулица uživo 15 децембар 2023 пре 6 дана — Novi Pazar vs Radnik Surdulica dana 15 Decembar 2023 u Srbija: SuperLiga na livescore.bz.: Спартак Нови Пазар uživo prenos 2022 15/11/2023 29. [ГЛЕДАМ ТВ@@] Нови Пазар Војводина prenos 7 7. 10. 2023. — Bićete u prilici da pratite direktan televizijski prenos dva izuzetno Novi Pazar - Vojvodina. 07.10.2023, 18:00, ... (Гледајте уживо-) Металац Нови Пазар uživo prenos 27 27. 11. 2023. — Cлoгa Београд uživo prenos 18 новембар 2023 пре 5 дана — KLS početna - AdmiralBet KLS KK Zlatibor Gold Gondola · KK Spartak Office Shoes · KK ... Prvi gol je dao u 26. minutu, posle asistencije Nedeljkovića koji je danas postao punoletan (priča se i da je dobio novi ugovor), pa se na poluvreme otišlo sa rezultatom 0:1. U drugom poluvremen, usledila su "paklena" tri minuta. U 53. je Katai pogodio glavom posle asistencije Gelora Kange, Todoroski je izjednačio odmah zatim, da bi Mijatović u 56. minutu dao gol za 3:1. I kada je meč bio u nadoknadi, Mijatović je dao i het-trik i tako napravio odličnu uvertiru za duel sa Partizanom. MINUT - Novi korner Kange. Brani se Spartak, pokušaj kontre, ali Glazer oprezan i na vreme istrčava. 8. MINUT - Katai centrira sa desne strane, Ndijae skače i sa nekoliko metar pogađa prečku. Što zbog blizine Stanojeva, što zbog toga što se izvio unazad, ne baš najspretniji pokušaj. 7. MINUT - Kerkez faulira Ndijaea. Slobodan udarac na 30-ak metara. Katai šutira, ali preko prečke gola Spartaka. [СПОРТ<<<] ИМТ Нови Београд Спартак utakmice uživo ИМТ Нови Београд Црвена звезда utakmice uživo 28 октобар 2023 pre 2 sata — Fudbaleri Crvene zvezde gostuju IMT-u u utakmici Superlige posle poraza u Ligi . MINUT - Tošeski iz velike daljine, ali odbrana Glazera. 62. MINUT - Nove izmene u Zvezdi. Nikolić umesto Dragovića, a Olajinka umesto Ndijaea. 56. MINUT - GOL! Ponovo Mijatović i Zvezda vodi sa 3:1. Asistenciju je upisao Hvang i rutinska završnica mladog napadača. 55. MINUT - GOL! Uzvraća Spartak za 2:1. Strelac Todoroski. Posle auta, Bijelović nalazi saigrača koji daje gol Glazeru. 53. MINUT - GOL! Zvezda vodi sa 2:0. Strelac Katai, asistent Kanga. (((ОНЛИНЕ#))) Инђија Нови Пазар uživo 2022 05/12/2023 4. 12. 2023. — пре 11 минута — FK Novi Pazar Rezultati uživo, međusobni susreti i postave FK Inđija igra dvoboj protiv FK Novi Pazar s početkom 5. pro ... Inače, nedavno u meču sa Mančester sitijem, Mijatović je zamenio Ndijaea u drugom poluvremenu. Takođe, starter je i mladi Knežević, kao i Katai, ali to je u već nekoliko prethodnih utakmica slučaj. Podsetimo, Zvezdina "desetka" je dugo odsustvovala zbog povrede. 15. 04 - Poznate su i startne postave. Tandem "klinaca" je omogućio prvaku Srbije prednost. 18. MINUT - Todoroski trči, i sa 20-ak metara šutira. Glazer se baca i lako hvata loptu. 14. MINUT - Sa tribina se čuje "Ustani Lalate, ustani Lalate... ". Za sada šef struke Spartaka "neuobičajeno miran". Sedi na klupi, a obično je pored aut linije. 12. Спартак Нови Пазар uživo 2022 15 новембар 2023 15. 11. 2023. — The match starts at 13:00 on 20 March 2022. Catch the latest FK Spartak Subotica and FK Novi Pazar news and find up to date Linglong Tire . 5. MINUT - Pokušava Mijatović da proigra Ndijaea, ali ništa od toga. Hvata loptu golman Vulić. 2. MINUT - Korner za Zvezdu sa leve strane. Kanga izvodi. Dragović pokušava glavom, ali veoma loše. Lopta odlazi visoko, pa u gol aut. 16. 02 - Počlnje! 15. 59 - Oba tima u standardnoj opremi, plavo, odnosno crveno-beloj. Uoči ovog meča Vojvodina je pobedila Radnički u Nišu sa 1:0, a Napredak u Lučanima Mladost sa 2:1. Sudija će biti Pavle Ilić. Kao što se vidi, šansu u napadu od početka su dobili Šerif Ndijae i Jovan Mijatović. Златибор Нови Пазар uživo prenos 9 децембар 2023 9. 12. 2023. — Златибор Нови Пазар uživo prenos 9 децембар 2023 пре 6 сати — uživo prenos 2022 Radnicki Nis уживо>) Нови Пазар Вождовац uživo ...